Новини та статті

Тут Ви завжди зможете стежити за останніми тенденціями та новинками нашої компанії
Металізація пластмас
Захисно-декоративні покриття пластиків, пластмас та інших діелектриків широко застосовується для виготовлення різноманітних прикрас, фурнітури, декоративних панно, сантехнічної апараатури, ручок, оправ, іграшок і т.д.

Процес металізації пластмас в промисловому масштабі був освоєно порівняно недавно, після того, як було поставлено виробництво abc-пластиків, спеціально призначених для нанесення гальванічних покриттів. Завдяки своїм складникам abc-пластики мають високу механічну міцність і водночас легко обробляються в розчинах травлення з отриманням високої міцності зчеплення з металевим покриттям.
Серед існуючих способів металізації пластиків, пластмас і т.д., і нанесення на них різних металевих покриттів, найпростіший спосіб — хімічний.

Основними металами, якими покривають пластмаси, служать мідь і срібло. Отримані плівки металів мають товщину кілька мікрон, а й вони дають на пластмасі гарне блискуче покриття.
Хромування пластика
Хромування пластика або будь-якого іншого діелектрика проводиться виключно як фінішний шар багатошарового захисно-декоративного покриття. Попри невелику товщину шару хрому наноситься на пластик (зазвичай це в межах 0,3 - 0,5 мкм), хромове покриття значно підвищує корозійну стійкість і механічну міцність покриття, і додає поверхні більш декоративний зовнішній вигляд.
Позолочення
Золоті покриття можна наносити безпосередньо на мідь, мідні сплави, срібло і нікель. Найкращі результати при золоченні металів забезпечує нанесення золота на нікель. Введення до складу золотих опадів кобальту, міді, срібла, сурми, індію та деяких інших металів, дає можливість отримувати золоті сплави різних кольорів, і мають поліпшені експлуатаційні властивості Такі сплави характеризуються дрібно кристальною структурою, низькою пористістю, підвищеним блиском і високу зносостійкість.
Золотосрібні сплави - "зелене" золото або золотомідні - "рожеве" золото наносять тільки на підшар золота, срібла або сплавів золота. З електроліту "рожеве" золото можна осаджувати золотомідні сплави значної товщини й володіють найбільшою твердістю серед всіх подвійних сплавів на основі золота. До того ж колір одержуваних покриттів при масовій частці золота в сплаві, що дорівнює 85%, майже не відрізняється від кольору металургійного золота 585-ї проби.
Для нанесення золотих покриттів методом гальванічного золочення в основному використовуються ціанисті електроліти золочення, які більшості показниками забезпечують найкращі результати, в порівнянні з не ціанистими електролітами. Основним компонентом в таких електролітах є аніон золота, що виключає можливість контактного витіснення золота міддю й іншими металами, а осадження золота на поверхні деталі відбувається в результаті відновлення металу з ціанистого комплексу. Ціанисті електроліти золочення можна розділити на три основні групи: лужні, нейтральні й кислі.
Зворотний зв'язок
E-mail
Прізвище Ім'я
Телефон
Примітка
Контакти
Україна, м.Чернівці, вул. Руська 223 д
Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Чорновола 134 а
+38 066 999 49 12
+38 068 999 49 12
E-mail: a-star777@ukr.net
Made on
Tilda